Siin on 16 toodet.

109,00 € 65,95 €

Double Red naisttaljes jope on ideaalne kevad-sügis jope, mida kaunistavad nahast detailid ja hõbedased triibud vöökohal ning rinnataskul. Taljes lõige ning ruudukujulised õmblused lisavad jopele silmapaistva välimuse.

79,00 € 59,00 €

Kõrge kvaliteediga lendurijope sobib ideaalselt kasutamiseks kevad-sügis hooajal. Jopet on võimalik kanda kahte erinevat pidi- üks pool on ühevärviline, teine pool camo mustriga.Jopel on kvaliteetne metallist lukk, vasakul varrukal asub lukuga tasku ning külgedel asuvad trukiga kinnitatavad taskud. Varruka otsad ja jope alumine äär on soonikkoes.Taskul ja...

89,00 € 69,00 €

DoubleRed oliivroheline naiste jope on selle sügise hitt. Jopel on kapuuts ning külgedel asuvad praktilised lukkudega taskud. Seljal ja rinnal asuvad  DoubleRed punased logod.

70,00 € 49,00 €

Kõrge kvaliteediga stiilne ja funktsionaalne veekindel vest. Vesti külgedel asuvad mahukad ning praktilised taskud ning rinnal asub lukuga väiksem tasku. 

5,00 €

Double Red logo kleebised 5TK-  punased DR kleebised 3tk ja mustad DR kleebised 2tk.

129,00 € 99,00 €

DoubleRed naiste roheline parka sobib ideaalselt talviseks hooajaks. Kapuutsil efektne punane krae. Jopel on kvaliteetsed metallist lukud, vasakul varrukal ning külgedel asuvad lukuga taskud. Varruka otsad ja jope alumine äär on soonikkoes.Toodetud Euroopas.

250,00 € 209,00 €

Piiratud kogus!Naiste Selepceny softshell jope meremeeste kollektsioonist "Seaman" on suure hüdrostaatilise toimega-kuni 10 000mm ning seejuures hea hingavusega 10 000g. Softshell tagab tuulekindluse ning vihma ja vee tõrjumise, olles seejuures tänu fliisist sisevoodrile vastu keha soe ning pehme.Selepceny softshell kapuutsiga jope on tänu oma...

255,00 € 214,00 €

Naiste Selepceny softshell jope meremeeste kollektsioonist "Seaman" on suure hüdrostaatilise toimega-kuni 10 000mm ning seejuures hea hingavusega 10 000g. Softshell tagab tuulekindluse ning vihma ja vee tõrjumise, olles seejuures tänu fliisist sisevoodrile vastu keha soe ning pehme.Selepceny softshell kapuutsiga jope on tänu oma mitmekesisusele ideaalne...

55,95 € 49,95 €

Kõrge kvaliteediga nahast lendurijakk sobib kasutamiseks nii suvel kui ka kevad-sügis hooajal. Jopel on kvaliteetne metallist lukk ning külgedel asuvad taskud. Varrukad on efektsest ning kvaliteetsest võrkmaterjalist.Varruka otsad ja alumine äär on soonikkoes.Taskul ja jaki alumisel äärel asuvad DR logod.

79,00 € 69,00 €

Kõrge kvaliteediga lendurijope sobib kasutamiseks kevad-sügis hooajal. Jopet on võimalik kanda kahte erinevat pidi- üks pool on ühevärviline, teine pool camo mustriga.Jopel on kvaliteetne metallist lukk, vasakul varrukal asuv tasku ning külgedel asuvad taskud. Varruka otsad ja jope alumine äär on soonikkoes.Taskul ja jope alumisel äärel asuvad DR...

69,00 € 59,00 €

Kõrge kvaliteediga lendurijope sobib kasutamiseks kevad-sügis hooajal. Jopel on kvaliteetne metallist lukk ning külgedel asuvad mahukad taskud. Vasakpoolsel varrukal asub lukuga tasku. Varruka otsad ja jope alumine äär on elastsed.Rinnal ja jope tagumisel osal asuvad DR logod.

129,00 € 99,00 €

DoubleRed naiste roheline parka sobib ideaalselt talviseks hooajaks. Kapuutsil efektne roosa krae. Jopel on kvaliteetsed metallist lukud, vasakul varrukal ning külgedel asuvad lukuga taskud. Varruka otsad ja jope alumine äär on soonikkoes.Toodetud Euroopas.

89,00 € 69,00 €

DoubleRed kollane naiste jope on selle sügise hitt. Jopel on kapuuts ning külgedel asuvad praktilised lukkudega taskud. Seljal ja rinnal asuvad  DoubleRed punased logod.

99,00 € 79,00 €

Double Red naiste softshell kapuutsiga jope on tänu oma mitmekesisusele ideaalne erinevateks tegevusteks vabas õhus. Softshell tagab vihma tõrjumise ja tuulekindluse. Kapuutsi on võimalik reguleerida vastavalt vajadusele. Kaenla-alustes lukuga ventileeritavad avad paremaks õhu liikumiseks. Lukuga taskud rinnal, varrukal ja mõlemal küljel. Varruka ääred...

3,00 €

Double Red logo punast värvi kleebised 3 tk. 

79,00 € 69,00 €

Kõrge kvaliteediga stiilne ja silmapaistev šatäänist lendurijope DoubleRed kollektsioonis. Jopel on kvaliteetne metallist lukk ning külgedel asuvad taskud. Vasakpoolsel varrukal asub lukuga tasku ning DR logo. Varruka otsad ja jope alumine äär on soonikkoes.