Siin on 11 toodet.

24,95 € 19,95 €

Klassikaline must sobib ideaalselt iga Sinu rõivastusega.Naiste lühike asümmeetrilise lõikega seelik on stiilne ja mugav igapäevaseks kandmiseks. Seelikule lisavad omapära esiosa lõige ning külgedel asetsevad lukud. 

5,00 €

Double Red logo kleebised 5TK-  punased DR kleebised 3tk ja mustad DR kleebised 2tk.

33,95 € 24,95 €

Naiste sirge lõikega lühike taskutega seelik on stiilne ja mugav igapäevaseks kandmiseks. Seelikule lisavad omapära punased õmblused taskutel ning punane DR logo.

141,67 €

Kaunis ja naiselik kleit Selepceny toodangust on elegantselt sportlik. Kleidi disain rõhutab taljet ning viimistlemisel on kasutatud musta värvi satiinist ääriseid lisamaks konkreetsust. Kleidi ülaosale lisab struktuuri tugevdatud sisemus, mis aitab hoida kleidi vormi. Lisa minimaalselt aksessuaare ja lase pilkupüüdval kleidil koos Sinuga särada.

29,95 € 24,95 €

Meremehestiilis triibuline suvekleit sobib ideaalselt Sinu igapäevaseks kaaslaseks.Mugav lühike kleit DoubleRed valikust on ideaalne valik suvisteks ilmadeks. Kleidil on lühikesed varrukad ning taljes vöökoht. 

25,95 € 19,95 €

Naiste kamuflaažmustriga lühike seelik on stiilne ja mugav nii igapäevaseks kandmiseks kui ka sportimiseks. Seelikul on nöörvöö ning kuldne DR logo.

29,95 € 24,95 €

Armas helesinine suvekleit sobib ideaalselt Sinu igapäevaseks kaaslaseks.Mugav ning lühike sportlik kleit DoubleRed valikust on ideaalne valik suvisteks ilmadeks. Kleidil on lühikesed varrukad ning taljes vöökoht. Rinnal asub armas ning pilkupüüdev sinine tasku.

24,95 € 19,95 €

Puhas ning armas valge toon on ideaalne valik Sinu suvises garderoobis.Naiste lühike asümmeetrilise lõikega seelik on stiilne ja mugav igapäevaseks kandmiseks. Seelikule lisavad omapära esiosa lõige ning külgedel asetsevad lukud. 

69,00 € 59,00 €

Selepceny naiste pikk top on ajatu disainiga ning sobib kandmiseks nii sportlike riiete, teksade kui ka viisakamate pükstega.Top on valmistatud pehmest puuvillast, mis tagab erilise mugavuse igapäevasel kandmisel.Rinnal SY logo.

29,95 € 24,95 €

Sinu uus lemmik Double Red kleit sügis-talviseks hooajaks. Kleiti on lihtne kombineerida erinevate stiilidega, sobib ideaalselt nii tööle, peole kui ka vabal ajal kandmiseks. Naine kleidis on alati kaunis vaatepilt. Lisa juurde ka efektsed Double Red saapad ja võid kindel olla, et Sind märgatakse.

3,00 €

Double Red logo punast värvi kleebised 3 tk.